Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Altun Selefon kartvizit kesimi, pilyaj ve perforaj yapabilen Ausjetech 8330 Bsc modelini tanıttı

Altun Selefon kartvizit kesimi, pilyaj ve perforaj yapabilen Ausjetech 8330 Bsc modelini tanıttı

Altun Selefon kartvizit kesimi, pilyaj ve perforaj yapabilen Ausjetech 8330 Bsc modelini tanıttı

SIGN İstanbul 2022’de Altun Selefon standında aynı anda kartvizit kesimi, pilyaj ve perforaj yapabilen Ausjetech 8330 Bsc modeli tanıtıldı

Altun Matbaa Makineleri ve Ekipmanları San. ve Tic. Ltd. Şti. (Altun Selefon), 2019 yılında matbaa ve dijital sonlandırma sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir firma. Kurulduğu tarihten itibaren sürekli ürün bulundurmak ve hizmet kalitesini arttırmak bilinci ile hareket eden, müşteri memnuniyetini ilke edinen firma dijital sonlandırma makineleri, termal selofan (BOPP) ve matbaa tutkalları satışı yapıyor, ihtiyaç üzerine farklı çözümler sunabiliyor. Altun Selefon, ürün ve hizmetlerinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine öncelik veriyor.

SIGN İstanbul 2022 23. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı’na katılan Altun Selefon, standında en yeni ürünlerini sergiledi. Operasyon Müdürü Taner Akkayalı, fuarın yatırım ve satın alma potansiyeli yönünden ziyaretçi profili ve sayısı beklentilerimini karşıladğını belirterek şöyle diyor: “ Fuarda daha çok termal selofan makineleri ve malzemeleri, kartvizit kesim makineleri, kapak takma makineleri, baskı sonrası ile ilgili nerdeyse tüm makineleri sergiledik.

Standımızda aynı anda kartvizit kesimi, pilyaj ve perforaj yapabilen Ausjetech 8330 Bsc modelimizi ön plana çıkarmak istedik. Özelikle hızlı ve seri bir şekilde etiket, kartvizit kesimi yapan firmalara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Okulların da açılması ile birlikte özellikle 12 ve 13 mic .parlak ve mat selofan tarafında bir hızlanma bekliyoruz.

Altun Selefon’dan Operasyon Müdürü Taner Akkayalı (soldan ikinci) ve Genel Direktör Yasin Kurban (sağdan ikinci), Altun Selefon Ankara Bayii Bu-Mat Matbaa Malzemeleri’nden Nuri Çakmak ve Hasan Yılmaz (sol ve sağ başta), Sign İstanbul 2022’de

Paylaş: