Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Baskı sektörü SIGN İstanbul İle İvme kazandı

Baskı sektörü SIGN İstanbul İle İvme kazandı

Baskı sektörü SIGN İstanbul İle İvme kazandı

23. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2022, 8-11 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 300’den fazla markayı, yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 25 bin satın alımcıyla bir araya getirdi.Fuarda dört günün sonunda 1 milyar liralık iş bağlantısı gerçekleştirildi. Bu yıl 23.’sünü düzenledikleri SIGN İstanbul’un sektörel ticarete önemli bir ivme kazandırdığını ifade eden Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçi profilinin, katılımcıları oldukça memnun ettiğini dile getirdi.

Makine parkurunu genişletmek ve mevcut teknolojilerini yenilemek isteyen firmaların, bu sektöre yatırım planlayan profesyonellerin ve yeni iş bağlantıları kurmak ve ticaret anlaşmaları yapmak isteyenlerin SIGN İstanbul 2022’de buluştuğunu belirten Aytemur, tüm sektör paydaşları için yine oldukça verimli bir fuarı geride bıraktıklarını sözlerine ekledi.

Pek çok yenilik ilk lansmanlarıyla SIGN İstanbul fuarında ziyaretçilerle buluştu

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle öne çıkan SIGN İstanbul’da bu yıl ilgi, otomotivden mobilyaya, ev ve mutfak eşyalarından tekstile kadar hemen her sektörde sıklıkla kullanılan dijital baskı teknolojilerinin üzerindeydi. Baskı dünyasındaki dijitalleşmenin çok hızlı bir gelişim gösterdiğini söyleyen Zekeriya Aytemur; “Geride bıraktığımız SIGN İstanbul 2022, çok renkli bir fuar oldu. Özellikle, hemen hemen tüm sektörlerin artık sıklıkla kullandığı dijital baskı teknolojileri öne çıktı” dedi. Fuarda, camdan ahşaba, metalden tekstile kadar farklı yüzeylere baskı yapabilen makinelerin bir arada sergilendiğini aktaran Aytemur, ayrıca aynı anda çift taraflı baskı yapabilen bir makinenin de aralarında yer aldığı pek çok yeniliğin de ilk kez SIGN İstanbul’da lanse edildiğini sözlerine ekledi.

SIGN İSTANBUL 2022 Fuarına Katılım Sağladığımız Görsel ve Videolara "Basında Biz" Sekmesinden Ulaşabilirsiniz.

Paylaş: